Tanıtım
Filmi

Misafirlerimiz Anlatıyor

Bilgi & Rezervasyon

0332 713 11 11
0534 350 42 42

OTELİMİZ

Değerlerimiz

Felsefe

                                                                                          FELSEFE

 

    Zamanımızda modern insanın en büyük sıkıntısı stres ve yorgunluk olmuşken ; tatile çıkmak ; gelişen teknolojinin elektriğinden , artan iş yükünden ve hayatın durmadan hızlanan akışından kurtulmanın tek yoludur.

Ancak bu yorgunluktan kurtulmak adına yapılabilecek kısa tatiller için bile şehir dışına çıkıp bir tatil yöresine gidip dönmek daha çok yorgunluktan başka bir şey kazandırmaz insana.

İşte bu sebepten hiç kimse atamıyor üzerindeki yorgunluğu… Senede bir kez gidebiliyorlar tatile… Geri kalanı yorgunluk.

Bu sıkıntıyı giderebilmek için yeni bir tatil ve stres atma fikri geliştirdik. CITY & SPA OTEL … Şehrin içinde ; hayattan uzakta keyifli ve sakin bir arınma merkezi…

Misyonumuz

                                                                                          MİSYONUMUZ

 

       Öncelikle ; Biz Anadolunun en iyi oteli olmak için yola çıktık. Aynı zamanda konuklarımızın da dinlenme ve eğlence gereksinimlerini , maksimum memnuniyetle karşılamak ilk hedefimizdir.Konuklarımız üstün hizmet anlayışımızla kendi evlerinde hissettirip aynı zamanda da tatil beklentilerini CHERRY GARDEN CITY & SPA HOTEL ayrıcalıklarıyla üstün kılarız.

      Otel ve Hizmet sektörü sosyal sorumluluk duygusu ile ticari etik kurallarına , aile kavramına , etik değerler çevreye  , ekolojiye , çocuklara ve ülkemize duyarlılığımız en üst seviyededir. Aynı zamanda hijyene verdiğimiz önem ile hizmet standartlarımızı belirler ve sektörlere , ülkeye ve dünyaya katkı sağlarız. Bu bağlamda işe alınıp yetiştirdiğimiz iş görenlere de istihdam sağlamış olup kalifiyeli birer eleman olmalarına gayret gösteririz.

     Misafirlerimizin gerek spor , sağlık , kongre ve özel organizasyonlarda ayrıcalıklarımızı ve kendimize olan güvenimizi hissettirip , şehir otelciliğinin gereksinimlerini ve ihtiyaçlarını tam anlamıyla bize duyulan güven ile tamamlarız.

Kalite Politikamız

 

                                                                     KALİTE POLİTİKASI

 

     Hizmet sektöründe Globalleşmenin en belirgin sonucu rekabetin sertleşmesidir. Ekonomik sınırların ortadan kalkmasıyla bir çok kuruluş öteden beri sahip oldukları pazarlarda yeni ve güçlü rakiperi karşılarında bulmuşlardır.

 

 

   Bu yeni ortamda başarılı olan kuruluşları incelediğimizde , bunların ortak öelliklerinin TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ felsefesini ve onun getirdiği yaklaşımı benimseyen şirketler olduğunu görüyoruz.Aynı zamanda günümüzün çağdaş bir yöntem anlayışıdır.Kalite kontrol toplam kalite yaklaşımı ile ürün ve hizmetlerin hatasız üretilmesi , planlanması ve kalite kontrole gerek kalmaması hedeflenir.

 

 

   İsraf hizmet sektöründe anlayışında hiç arzu edilmeyen bir şeydir. Rekabetin arttığı , tüketicilerin kaliteli ve ucuz olan malı talep eder hale geldiği günümüzde , kalite yönetimi CHERRY GARDEN CITY & SPA HOTEL için vazgeçilmez haline  gelmiştir.Öyle ki bunu uygulayan otelimiz diğerlerine karşı avantaj sağlamakta ve rekabette onları geride bırakmaktadır.